SEO Uzmanı Ücretsiz Web Sitesi Analizi

Ücretsiz Web Sitesi Analizi


seo uzmanı - Bir web sitesinin görünümünün, bir ziyaretçinin istediğine ulaşması için önemli olduğu kadar, o web sitesinin hem aranılan kriterlere uygunluğunun öne çıkması hem de doğrudan bilgi sunuyor olması da önemlidir.

Web siteleri iki türlü değerlendirilir. Birincisi web sitesinin yapısal durumudur. Bu o web sitesinin sağlığını öne çıkarmaktadır. Örneğin yavaş açılan bir web sitesinde ziyaretçi tutmak zordur, yapılan araştırmalara bakıldığında 5 saniye içinde açılmayan web siteleri ziyaretçi tarafından kapatılmaktadır. Bununla birlikte sitenin dinamik yapısının da ziyaretçi bakışına uygun olması gerekir.

İkinci olarak ise bir web sitesinin internet ortamında tanınırlığı gelir. Bu da dış bağlantılı bir çalışmadır. Hiç bir web sitesi kendiliğinden bir başarı sağlayamaz, ziyaretçinin olması ve ziyaretçiye doğrudan istediğini verebilen web siteleri işletmelere avantaj yaratır. Bu aynı zamanda ticari getiri olarak işletmeye bir dönüş de sağlar.

Web sitenizin kalitesini ve sağlığını merak ediyorsanız, empatiseo@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. ÜCRETSİZ olarak web sitenizi inceliyor ve tüm eksiklerini size rapor ediyoruz.